post

Porážíme Wolves a zbývají poslední dva zápasy základní části

Po neúspěšném zápase proti Litoměřicím potřebovali děčínští uhrát 3 body. Jejich soupeřem byl předposlední celek tabulky Wolves, který přijel v dosti improvizované sestavě a s několika dorostenci.

Mělo se hrát naplno, jenže hlavy se těžko ovládají a přístup týmu k zápasu byl spíše tréninkový. Hrálo se nedůrazně, hokejbal byl vlažný a i když soupeř nekladl odpor, inkasoval v první třetině pouze dvě branky. Nejdříve se trefil Hůja a po něm Uhlíř. Lépe se dýchalo a povinný náskok byl na světě. Teď jen zlepšit hru a přidat pár branek.

Větší aktivita domácích byla patrná a odpovídá tomu i počet střel. Hostující Choutka musel čelit 20 střelám. Nutno podotknout, že ho spoluhráči příliš nepodrželi a nechali ho v brankovišti tzv. koupat. Bazzy v druhé třetině přidali tři branky. Nejdříve se trefil Vinš, následně Hladiš J. v oslabení po krásné přihrávce od Rubeše a nakonec Hůja.

Wolves se i přes ubývající síly nevzdali a vstřelili alespoň čestnou branku. Šancí měli ve druhé části několik, ale obrana si s nimi poradila.

Poslední část se jen dohrávala. Opticky patřila spíše domácím, ale i chomutovští měli slibné šance. Trefovali se však Bazzy. Přidali dvě branky. Janda R. vstřelil své první dvě branky v kariéře a né ledajaké. Hlavně u druhé trefy vymetl pavučinu pravého horního rohu branky.

K příštímu zápasu nastoupí Bazzy v Chomutově proti Jirkovu, který poslední zápasy hraje ve velkém stylu. Nejdříve si poradil s Dandy 4:1 a následně s Panthers 4:13. Jsme zvědaví v čem vězí jejich zlepšená hra.

HBC Bazzy Děčín : HSÚ Wolves Chomutov 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
Střely: 45:35, Vyloučení: 5:1, Přesilovky: 1:5, Využití: 0:0, Oslabení: 1:0, Diváků: 30
Sestava: Štarman – Huk M., Janák M., Hovorka J., Saska M. – Janda R. (2), Vinš M. (1), Hůja R. (2), Uhlíř V. (1), Hladiš D., Hladiš J. (1), Novák M., Rubeš D.