Bazzy prohráli souboj o první příčku

Šlágr kola v podobě přímého souboje o první příčku sehráli Bazzy o uplynulém víkendu proti ústecké Kolibě. Toto utkání připomínalo svou kvalitou a nasazením již blížící se play off.

Oba celky nastoupili s vědomím důležitosti zápasu velmi zodpovědně a svědomitě si plnili hlavně defenzivní úkoly. Ojedinělé šance sice přicházely, nicméně ani jedna strana nedokázala své příležitosti využít. Skóre se pohnulo až ve druhé části hry. Ranou od červené se nejprve ve 22. minutě prosadil Hovorka. Svůj samostatný únik po parádní přihrávce Drnce pak využil Hladiš – 2:0. Bazzy byli v této části jasně lepším celkem. Bohužel přišly zbytečné individuální chyby, které hráči Koliby dokázali potrestat a vrátit se tak do zápasu. Do poslední části hry se tak nastupovalo za stavu 2:2.

Hned v jejím začátku dokázal sice Horáček využít důrazu Svobody před brankou a strhnout tak vedení opět na stranu Děčína. Radost však Bazzy nevydržela dlouho. Během minuty dokázala Koliba vyrovnat a ve 39. Minutě ji do vedení poslal při přesilové hře Adamec – 4:3. Hráči Bazzy se již na další zlom utkání nezmohli a ztratili tak nadějně rozehraný zápas. Nyní nezbývá než se soustředit na udržení druhého místa před dotírající Bílinou a Mostem a zachovat si tak výhodnou pozici do vyřazovacích bojů. Oba tyto týmy jsou posledními soupeři Bazzy v posledních dvou kolech nadstavbové části soutěže.

HSÚ Koliba Ústí n. Labem : HBC Bazzy Děčín  4:3 (0:0, 2:2, 2:1)
Střely: 25:30, Vyloučení: 4:2, Přesilovky: 2:4, Využití: 1:0, Oslabení: 0:0, Diváků: 28
Sestava: Štarman – Duda, Hovorka (1), Novák J., Tomsa – Drnec, Hladiš (1), Horáček (1), Huk, Pilař, Novák M., Svoboda, Saska