Děčín rozstřílel poslední Louny

Vítězství, jen to bylo cílem děčínských hokejbalistů v souboji proti posledním Lounům. Bazzy se však museli mít na pozoru. Domácí měli na kontě sice pouhý jeden bod, ten ale získali v prvním kole právě proti Děčínu.

Obraz hry nakonec vypadal zcela jinak. Bazzy od začátku ovládali hru a odpor domácích zlomili již v první třetině třemi brankami. Nutno poznamenat, že dvě z nich byly velmi laciné a šly na vrub domácího golmana. Posloužily však k uklidnění hráčů Bazzy a proměnu zápasu v exhibici.

Ve druhé části přidal Děčín čtyři branky a v poslední části dalších pět, když skóre uzavřel minutu před koncem Novák na konečných 0:12. Kromě vysokého počtu vstřelených branek potěšil hosty samozřejmě i výkon Štarmana, který si připsal první nulu v sezoně.

Snad Bazzy střelecká forma vydrží i do posledního podzimního zápasu, ve kterém doma přivítají Baník Meziboří, kterému budou chtít oplatit zářijovou těsnou porážku 2:3.

HBC Louny 2011 : HBC Bazzy Děčín 0:12 (0:3, 0:4, 0:5)
Střely: 15:33, Vyloučení: 1:1, Přesilovky: 1:1, Využití: 0:0, Oslabení: 0:0, Diváků: 13
Sestava: Štarman – Duda, Hovorka, Novák (2), Huk – Hladiš J. (3), Hladiš D, Svoboda (2), Horáček (2), Rubeš (3), Tomsa