10. kolo – TJ Snack Dobřany „B“

Odvetný zápas se západočeským Snackem Dobřany se hrál za nepříznivých povětrnostních podmínek a před zápasem bylo nutno nejdříve zbavit plochu první letošní sněhové nadílky. Plocha však byla i přesto velmi kluzká a tak byl začátek zápasu poměrně opatrný a obě strany tak trochu zkoušely co vše si mohou na tomto povrchu dovolit. Lépe jsme se s touto situací vyrovnali my a David Bozseník po přihrávce Šohyho ve třetí minutě zápasu poprvé překonal brankáře hostí. Po sedmnácti vteřinách přihrál Mrkos Tomsovi, ten se tentokrát nemýlil a bylo to 2:0. Dvě minuty před koncem první třetiny na 3:0 zvyšoval Pilař.

Druhá třetina přinesla téměř stejný obraz hry, ale s menším počtem přesných zásahů. Tentokrát se krátce po úvodní bully trefil opět Bozseník po Drnyho přihrávce a zvýšil naše vedení na 4:0. I když měly obě strany v této části několik brankových příležitostí ani jeden z gólmanů míček za svá záda nepustil a tak jsme do třetí třetiny vstupovali se čtyřbrankovým vedením.

I úvod třetí třetiny nám vyšel. Za asistence Klády a Tomíka přidal naší pátou branku Mrkos, ale krátce na to se hostům podařilo využít přesilovou hru ke snížení. Winterovu střelu Willy sice vyrazil, ale vyražený míček nešťastně trefil rameno našeho beka a ten bez problémů vlastního gólmana překonal a pokazil mu tak do té doby čisté konto. A tak i když jsme vyhráli 5:1 vstřelili jsme vlastně gólů šest.

HBC Bazzy Děčín : TJ Snack Dobřany B 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Střely: 32:24, Přesilovky: 2:5, Využití: 0:1, Oslabení: 0:0
Sestava: Vilhám (Smetana) – Peřka F., Peřka S., Hovorka, Hladiš, Mrkos (1), Tomsa (1), Bozseník (2), Drnec, Šohaj, Pilař (1), Blažek